Kurallar

Sitemizi ziyaret etmekle veya kullanmakla, Sakladık İnternet Sitesinin kullanılmasına ilişkin bu Koşulları ve Site ile ilgili bütün mevcut yasal düzenlemelere uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.

sakladik.com, Site’de ilan edilmekle yürürlüğe girmek üzere dilediği vakit Koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle Site’nin bu sayfasına periyodik ve düzenli olarak bakmanızı öneririz.

Kullanım Koşullarına aykırı davrandığınız takdirde; Sakladık, kazandiğiniz ödülleri iptal edebilir ve/veya aleyhinize hukuki yollara başvurabilir.

Siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve Site’nin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Etkinlikler zaman zaman çeşitli nedenlerle iptal edilebilmekte veya ertelenebilmektedir. Bu gibi hususlar, Site’de derhal ilan edilecektir. Etkinlik iptal edildiği takdirde, Instagram hesabımızdan da haberdar edilecektir. İptal durumlarından haberdar olmak için bizi takip etmeniz önerilir.

 

Sakladık Etiği:

Tüm katılımcılardan kurallara uymalarını ve eğlenmelerini beklemekteyiz. Sakladık olarak diğer katılımcıları rahatsız eden, uygunsuz davranışlarda bulunan, kurallara uymayan ve Sakladık katılımcılarına yakışmayacak şekilde davranan yarışmacıları diskalifiye etmek hakkına sahibiz.

Oyunda verilecek Ödüller istenmeyen sebepler yüzünden iptal edilebilir. Sakladık İptal etme ve/veya ödülü değiştirme hakkına sahiptir. Sakladık verilen ödüllerin kazanana tehlike veya yaralanmasına sebep vermesi durumunda sorumluluk almaz.

Logo, websitesi vb tüm materyaller Sakladık’a aittir. İzin almadan kullanılması yasaktır.

Bir ödülü kazandığınızı düşünüyorsanız ödül elinizde olmadan kazandığınızı düşünmeyiniz. Ödül sizin elinize geçmeden ödül sizin değildir.

Ödüller kişiye verilir. Bu yüzden her kişi sadece bir hesap sahibi olabilir. Ortak kullanılan veya birden fazla hesabı olan kişiler ödül kazanamaz. Sadece ödülü kazanan hesabın sahibi ödülü alabilir. Bu yüzden etik kurallarına uygun hareket etmeniz önerilir. Eğer aksi davranışlarda bulunduğunuz fark edilirse Sakladık ödülü iptal etme hakkına sahiptir.

Hatalı davranışlar tespit edildiğinde uygulamaya kayıt olduğunuz üyeliğiniz iptal edilir ve uygulamaya giriş hakkınız iptal edilir.

Uygulamaların hata yapacağını kabul etmelisiniz, bazen problemler olabilir ve Sakladık’ın elinde olmayan sebeplerden uygulama (veya Instagram) yüzünden çıkabilecek hataları katılımcı kabul etmiş sayılır.

Oyuna katılan tüm kişilere saygı göstermek zorunludur. Aynı anda birden fazla kişi ödülü kazandığını iddia edip kavga çıkartırsa bu durum Sakladık’ın sorumluluğunda değildir. Uygunsuz davranışlar oyuncuların kendi sorumluluğundadır. Bu gibi durumlarda ödülü iptal etme hakkını Sakladık saklı tutar.

Katılımcılar temiz ve kanunlara uygun hesaplar kullanacaklarını kabul etmiş olurlar.

Sakladık, siteyi, uygulamayı veya Instagram hesabını bozmaya yönelik girişimlerde bulunanlara karşı yaptırım uygulama hakkına sahiptir.

Katılımcılar +18 yaşında olmalıdır. Başkası gibi davrananlar, göndermemeleri gereken bilgileri gönderenler, kanun dışı hareket edenler oyundan çıkarılacaktır.

Başka sitelere ve ürün firmalarına link verilecektir. Sakladık bu firma ve ürünlerle çalışma hakkına sahiptir ama onların linkini kullanması o sitelerin sorumluluğunu ve kurallarını kabul ettiği anlamına gelmez. Kullanıcılar unutmamalıdır linki kullanılan ürün ve firmaların kuralları ve kullanma koşulları farklıdır. Bu yüzden kullanıcılar o firmaların başka firma olduğunu unutmamaları gereklidir.

Kullanıcıların oyun oynarken karşılaşabilecekleri zararlar (para kayıpları veya başka bir şekilde uğradıkları zarar) kendilerine aittir. Sakladık bu zararlardan sorumlu değildir.

Oyunda gecikme ve harita hataları olabilir- böyle şeylerin olması normaldir. Bu gibi durumlarda sorumluluk Sakladık’da değildir. Katılımcılar hava koşulları ortam koşulları gibi durumları önceden araştırıp oyuna katılmalıdır. Sakladık ortam koşulları ve çevre yüzünden oluşabilecek sıkıntılar hakkında sorumluluk almaz.

Gizlilik politikasını okumanız önerilir.

Eğer mahkemelerce çözülmesi gereken bir durum oluşacaksa tüm masraflar kullanıcıya aittir. Sakladık bu konuda sorumluluk almaz.

Kurallar her zaman değişebilir. Bu yüzden sık sık kontrol etmeniz önerilir. Eğer bu kurallar hoşunuza gitmediyse oyuna katılmayınız veya uygulamayı kullanmayınız.

Bu kurallar oyun öncesinde okunmalıdır. Oyuna başladığınızda bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Eğer bir sorun çıkarsa Sakladık katılımcıların bu kuralları okuduğunu ve kabul ettiğini kabul edecektir.

Sakladık oyunlarına katılmak için katılımcılardan para alınmaz. Tüm oyunlar ücretsizdir. Sakladık sadece diğer firmalarla ortaklık yaparak ve reklamlarını yaparak ürünlerini sosyal medya üzerinden (Facebook twitter Instagram vb) ödül olarak vermektedir.